Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32686A4155K000
B32686A4155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32686A4155K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32686A4155K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
512 pcs
Product parameter
Osa numero B32686A4155K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16848 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension -
Sarja B32686 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32686A4155K Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber