Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32776E5356J000
B32776E5356J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32776E5356J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32776E5356J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 35UF 5% 575VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
440 pcs
Product parameter
Osa numero B32776E5356J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 35UF 5% 575VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11204 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 575V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)
Sarja B32776 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32776E5356J Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.3 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 35µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 35µF