Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32776E4306K000
B32776E4306K000
B32776E4306K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32776E4306K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32776E4306K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 30UF 10% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B32776E4306K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 30UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12597 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)