Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32776G1126K000
B32776G1126K000
B32776G1126K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32776G1126K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32776G1126K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 1.3KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
440 pcs
Product parameter
Osa numero B32776G1126K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 1.3KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10808 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)
Sarja B32776 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3931
B32776G1126K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.5 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 12µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 12µF