Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32776G4506K000
B32776G4506K000
B32776G4506K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32776G4506K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32776G4506K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 50UF 10% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B32776G4506K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 50UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5554 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)
Sarja B32776 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3943
B32776G4506K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 4 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 50µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 50µF