Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32913A3474M289
B32913A3474M289
B32913A3474M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32913A3474M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32913A3474M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 760VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1560 pcs
Product parameter
Osa numero B32913A3474M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 760VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva