Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32913A4394M000
B32913A4394M000
B32913A4394M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32913A4394M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32913A4394M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.39UF 20% 440VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B32913A4394M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.39UF 20% 440VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6044 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 440V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Sarja B32913
Arvioinnit X1 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-3988
B32913A4394M
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.39µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.39µF