Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32913A4823M289
B32913A4823M289
B32913A4823M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32913A4823M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32913A4823M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 20% 440VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B32913A4823M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 20% 440VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4599 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 440V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Sarja B32913
Arvioinnit X1 Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.082µF Sovellukset EMI, RFI Suppression