B32913A5104M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32913A5104M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32913A5104M |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B32913A5104M | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5821 pcs | Tietolomake | B32911-B32918 Series, 530v |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Voltage Rating - AC | 530V | Toleranssi | ±20% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) |
| Sarja | B32913 | Arvioinnit | X1 |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Korkeus - Istuva (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| ominaisuudet | - | Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.1µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapasitanssi | 0.1µF |