Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32916A5224M
B32916A5224M
B32916A5224M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32916A5224M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32916A5224M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1620 pcs
Product parameter
Osa numero B32916A5224M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86195 pcs Tietolomake B32911-B32918 Series, 530v
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 530V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm)
Sarja B32916 Arvioinnit X1
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.22µF