B32916A5474M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32916A5474M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32916A5474M000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.47UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1620 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32916A5474M000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.47UF 20% 1KVDC RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 47422 pcs | Tietolomake | B32911-B32918 Series, 530v |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Voltage Rating - AC | 530V | Toleranssi | ±20% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm) |
| Sarja | B32916 | Arvioinnit | X1 |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | B32916A5474M B32916A5474M-ND |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.866" (22.00mm) | ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized | Yksityiskohtainen kuvaus | 0.47µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitanssi | 0.47µF | Sovellukset | EMI, RFI Suppression |