Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32921C3153M189
B32921C3153M189
B32921C3153M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32921C3153M189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32921C3153M189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 20% 305VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
6800 pcs
Product parameter
Osa numero B32921C3153M189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 20% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva