Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32921C3223M289
B32921C3223M289
B32921C3223M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32921C3223M289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32921C3223M289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 20% 305VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B32921C3223M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 20% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva