Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32921C3683K289
B32921C3683K289
B32921C3683K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32921C3683K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32921C3683K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2720 pcs
Product parameter
Osa numero B32921C3683K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 452869 pcs Tietolomake B32921-28C, D Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Sarja B32921 Arvioinnit X2
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP)
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial kapasitanssi 0.068µF