Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32921C3683M000
B32921C3683M000
B32921C3683M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32921C3683M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32921C3683M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 305VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32921C3683M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 515994 pcs Tietolomake B32921-28C, D Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Sarja B32921 Arvioinnit X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4122
B32921C3683M
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 0.068µF Sovellukset EMI, RFI Suppression