Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32923C3105K000
B32923C3105K000
B32923C3105K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32923C3105K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32923C3105K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32923C3105K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva