Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32923C3105K289
B32923C3105K289
B32923C3105K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32923C3105K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32923C3105K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
370 pcs740 pcs1110 pcs
2590 pcs9250 pcs18500 pcs
Product parameter
Osa numero B32923C3105K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 166477 pcs Tietolomake B32921-28C, D Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Sarja B32923 Arvioinnit X2
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-76980-3
B32923C3105K289-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.807" (20.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 1µF Sovellukset EMI, RFI Suppression