Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32924B4335K000
B32924B4335K000
B32924B4335K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32924B4335K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32924B4335K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 350VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32924B4335K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 350VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22681 pcs Tietolomake B32924x4, B32926x4, X2 Class
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 350V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
Sarja B32924 Arvioinnit AEC-Q200, X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-75415
B32924B4335K
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.890" (48.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 350V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression