Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32924C3155M000
B32924C3155M000
B32924C3155M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32924C3155M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32924C3155M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32924C3155M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 96430 pcs Tietolomake B32921-28C, D Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
Sarja B32924 Arvioinnit X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4211
B32924C3155M
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset EMI, RFI Suppression