Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32924D3225K000
B32924D3225K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32924D3225K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32924D3225K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
960 pcs
Product parameter
Osa numero B32924D3225K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva