Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32924D3225M000
B32924D3225M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32924D3225M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32924D3225M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
960 pcs
Product parameter
Osa numero B32924D3225M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva