Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32933A3105M000
B32933A3105M000
B32933A3105M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32933A3105M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32933A3105M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32933A3105M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76738 pcs Tietolomake B32932-36 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)
Sarja B32933 Arvioinnit AEC-Q200, X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-76558
B32933A3105M
B32933A3105M000-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
kapasitanssi 1µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression