Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32933A3334K000
B32933A3334K000
B32933A3334K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32933A3334K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32933A3334K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32933A3334K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 161924 pcs Tietolomake B32932-36 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
Sarja B32933 Arvioinnit AEC-Q200, X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4358
B32933A3334K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
kapasitanssi 0.33µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression