Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37871K5122J070
B37871K5122J070
B37871K5122J070
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37871K5122J070 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37871K5122J070
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1200PF 50V NP0 1206
Product parameter
Osa numero B37871K5122J070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1200PF 50V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5267 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja B37871K Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 1200pF