Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37871K5150J060
B37871K5150J060
B37871K5150J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37871K5150J060 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37871K5150J060
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 15PF 50V NP0 1206
Product parameter
Osa numero B37871K5150J060 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 15PF 50V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4942 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)