Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37872K5153K060
B37872K5153K060
B37872K5153K060
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37872K5153K060 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37872K5153K060
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.015UF 50V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37872K5153K060 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.015UF 50V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5827 pcs Tietolomake X7R Chip Cap
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)