Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37872K5223K060
B37872K5223K060
B37872K5223K060
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37872K5223K060 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37872K5223K060
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Product parameter
Osa numero B37872K5223K060 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4804 pcs Tietolomake X7R Chip Cap
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)