Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37933K5820J60
B37933K5820J60
B37933K5820J60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37933K5820J60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37933K5820J60
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 82PF 50V C0H 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37933K5820J60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 82PF 50V C0H 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5321 pcs Tietolomake B379(23,33) Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin C0H Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)