Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37940K1010C560
B37940K1010C560
B37940K1010C560
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37940K1010C560 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37940K1010C560
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1PF 100V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37940K1010C560 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1PF 100V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4139 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.028" (0.70mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja B37940K Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1pF