Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37941K8105K62
B37941K8105K62
B37941K8105K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37941K8105K62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37941K8105K62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1UF 10V X7R 0805
Product parameter
Osa numero B37941K8105K62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1UF 10V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4246 pcs Tietolomake B37872K, B37941K Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.053" (1.35mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)