Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37941K9474K60
B37941K9474K60
B37941K9474K60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37941K9474K60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37941K9474K60
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
Product parameter
Osa numero B37941K9474K60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3975 pcs Tietolomake B37872K, B37941K Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.049" (1.25mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)