Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37949K1222J062
B37949K1222J062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37949K1222J062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37949K1222J062
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 2200PF 100V NP0 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37949K1222J062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 2200PF 100V NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5975 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja B37949K Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 2200pF