Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37949K5103J062
B37949K5103J062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37949K5103J062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37949K5103J062
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 10000PF 50V NP0 1210
Product parameter
Osa numero B37949K5103J062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 10000PF 50V NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4227 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)