Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37981F5333K000
B37981F5333K000
B37981F5333K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37981F5333K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37981F5333K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero B37981F5333K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4900 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)