Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37981F5472K051
B37981F5472K051
B37981F5472K051
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37981F5472K051 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37981F5472K051
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero B37981F5472K051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5622 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)