Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37986G5103J000
B37986G5103J000
B37986G5103J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37986G5103J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37986G5103J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
Product parameter
Osa numero B37986G5103J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5571 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)