Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37986G5272J054
B37986G5272J054
B37986G5272J054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37986G5272J054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37986G5272J054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 2700PF 50V C0G/NP0 RAD
Product parameter
Osa numero B37986G5272J054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 2700PF 50V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4386 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Sarja B37986G Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1041-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 2700pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency