Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37986N5472J054
B37986N5472J054
B37986N5472J054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37986N5472J054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37986N5472J054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 4700PF 50V NP0 RADIAL
Product parameter
Osa numero B37986N5472J054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 4700PF 50V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5937 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)