Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37986N5682J000
B37986N5682J000
B37986N5682J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37986N5682J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37986N5682J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL
Product parameter
Osa numero B37986N5682J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4161 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Sarja B37986N Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3381
B37986N5682J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 6800pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency