Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37987F5683K051
B37987F5683K051
B37987F5683K051
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37987F5683K051 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37987F5683K051
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero B37987F5683K051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4319 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Sarja B37987F Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3399-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 0.068µF Sovellukset Automotive