Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37987M1183K051
B37987M1183K051
B37987M1183K051
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37987M1183K051 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37987M1183K051
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.018UF 100V X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero B37987M1183K051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.018UF 100V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4545 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)