Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37987M5104K000
B37987M5104K000
B37987M5104K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37987M5104K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37987M5104K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37987M5104K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4788 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Sarja B37987M Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3406
B37987M5104K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Automotive