Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37987M5104K054
B37987M5104K054
B37987M5104K054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37987M5104K054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37987M5104K054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero B37987M5104K054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5640 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)