Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41231B9128M000
B41231B9128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41231B9128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41231B9128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B41231B9128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76312 pcs Tietolomake B41231 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.000" Dia (25.40mm) Sarja B41231
Ripple Current @ Low Frequency 2.46A @ 120Hz Arvioinnit -