Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41231B9398M000
B41231B9398M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41231B9398M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41231B9398M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B41231B9398M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23969 pcs Tietolomake B41231 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B41231
Ripple Current @ Low Frequency 5.27A @ 120Hz Arvioinnit -