Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41505A0128M000
B41505A0128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41505A0128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41505A0128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B41505A0128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37735 pcs Tietolomake B41505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B41505