Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41505A0478M000
B41505A0478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41505A0478M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41505A0478M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B41505A0478M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15785 pcs Tietolomake B41505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B41505