Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41505A7688M007
B41505A7688M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41505A7688M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41505A7688M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B41505A7688M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35933 pcs Tietolomake B41505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B41505
Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 100Hz Arvioinnit -