Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41505A8108M007
B41505A8108M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41505A8108M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41505A8108M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B41505A8108M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50516 pcs Tietolomake B41505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B41505
Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 100Hz Arvioinnit -