Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41505A8338M000
B41505A8338M000
B41505A8338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41505A8338M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41505A8338M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B41505A8338M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33038 pcs Tietolomake B41505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B41505
Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 100Hz Arvioinnit -